AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   chov oviec a dotacie (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=4179)

daniel7745 03-08-2015 21:47

chov oviec a dotacie
 
Dobry den

mam par otazok

1,chel by som si zalozit farmuz oveckami a co vsetko by som k tomu potreboval???
mam uz niekolko dospele ovce a aj niejake tie jahnicky ze ako dalej by trebalo postupovat k registracii??


2.v nasej obci prave prebiehaju pozemkove upravi podi je toho asi v nasom katastri nasej obce okolo 106,2ha chcel by som niejaku cast tej pody do prenajmu mam uz prislubenene niejaku tu podu od vlastnikou je toho asi 35ha zatial
co vsetko by som potreboval ked by som chcel nato brat dotacie ??
a ze ci musim byt shr,sro,farnar,alebo zalozit niejake druzstvo??


3,ze ci neviete o niejakom odbornom poradcovi v tomto smere vybavenie dotacii najomne zmluvy ako sa stat farmarom a tak dalej

dakujem ze odpoved

Odbor komunikácie 1 04-08-2015 07:49

Re: chov oviec a dotacie
 
Dobrý deň,

ďakujeme Vám za dôveru, s ktorou ste sa na nás obrátili so svojím problémom. Odpoveď na Vašu otázku pripravujeme. Ďakujeme Vám za trpezlivosť.

S pozdravom

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail: [email protected]


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 22:43.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..