![]() |
Konopa siata
Ak chcem pestovat tak max 10 až 30 rastlin konope z odrod ktore su plne certifikovane k legalnemu pestovaniu teda Technicke konope je nutne mat k tomu povolenie a pod. papierovačky? ak ano na ake urady sa mam obratit a ake papiere su potrebne? (niekde som totiž čital že stači len certifikat od semienok)
|
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 05:13. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..