AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Rastlinná výroba (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Konopa siata (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=4196)

PanpestovatelFeri 25-08-2015 16:58

Konopa siata
 
Ak chcem pestovat tak max 10 až 30 rastlin konope z odrod ktore su plne certifikovane k legalnemu pestovaniu teda Technicke konope je nutne mat k tomu povolenie a pod. papierovačky? ak ano na ake urady sa mam obratit a ake papiere su potrebne? (niekde som totiž čital že stači len certifikat od semienok)


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 05:13.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..