![]() |
mlady farmar rozpad EU
dobrý deň mám hypotetickú otázku
pokial by som bol uspešným žiadatelom o dotaciu pre mladeho farmara a bolo by mi vyplatena prva splatka 35000,- eur . a povedzme že by sa rozpadla eu v roku 2017. čo by sa dialo dalej bolo by mi ministerstvo schopne vyplatit aj druhu splatku. nežiadalo by ministerstvo vratenie dotacie ? |
Re: mlady farmar rozpad EU
Dobrý deň,
ďakujeme za podnetnú hypotetickú otázku. Hypoteticky je možné všetko. S pozdravom Odbor komunikácie a marketingu MPRV SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 16:37. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..