AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   mlady farmar rozpad EU (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=4244)

palcek 28-10-2015 06:33

mlady farmar rozpad EU
 
dobrý deň mám hypotetickú otázku

pokial by som bol uspešným žiadatelom o dotaciu pre mladeho farmara a bolo by mi vyplatena prva splatka 35000,- eur . a povedzme že by sa rozpadla eu v roku 2017. čo by sa dialo dalej bolo by mi ministerstvo schopne vyplatit aj druhu splatku. nežiadalo by ministerstvo vratenie dotacie ?

Odbor komunikácie 1 29-10-2015 09:56

Re: mlady farmar rozpad EU
 
Dobrý deň,

ďakujeme za podnetnú hypotetickú otázku. Hypoteticky je možné všetko.

S pozdravom

Odbor komunikácie a marketingu
MPRV SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 16:37.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..