![]() |
Mlady farmar
chcel by som sa informovat ze ci je to pravda ze aj ty co zalozili pred 2 rokmi SHR maju pravo ist do rpojektu pre mladych polnohospodarov cize o 50000 € ale je tam podmienka ze strhavaju 10 body myslym.Potreboval by som poradit
|
Re: Mlady farmar
To by aj mňa zaujímalo..
|
Re: Mlady farmar
Nie, nejde to. Vo výzve sa píše, že žiadateľom môže byť len osoba - mladý poľnohospodár do 40 rokov, ktorý si po vyhlásení výzvy (15.7.2015) po prvý raz založil SHR alebo založil sro ako poľnohospodárky podnik ako jeho najvyšší predstaviteľ.
Čiže ten kto mal SHR alebo sro s poľnohospodárskou výrobou už pred termínom vyhlásenia výzvy, nemôže žiadať podľa opatrenia 6.1 |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 21:13. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..