AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   predlzenie lehoty prijmania ziadosti na podporu 6.1. (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=4291)

googleguy 03-12-2015 14:57

predlzenie lehoty prijmania ziadosti na podporu 6.1.
 
Dobry den,

Aky je dovod predlzenia lehoty na prijmanie ziadosti na podporu Mladeho Farmara, 6.1, na 8. Marca?

Vdaka.

Odbor komunikácie 1 04-12-2015 07:48

Re: predlzenie lehoty prijmania ziadosti na podporu 6.1.
 
Dobrý deň,

Dôvodom predĺženia lehoty na prijímanie žiadostí o NFP v rámci podopatrenia 6.1 je umožniť žiadateľom doplniť alebo zmeniť žiadosť vzhľadom na úpravu určitých podmienok pôvodne vyhlásenej výzvy, ku ktorým došlo v dôsledku oficiálnych pripomienok EK k návrhu 1. modifikácie PRV SR 2014-2020.

S pozdravom

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
e-mail: [email protected]


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 21:55.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..