![]() |
Mlady Farmar 6.1
Dobry den.
Chcem sa spytat, ze ako mam chapat toto? Som mlady farmar, ktory chce zalozit ovocny sad. Avsak bude trvat niekolko rokov kym sad zacne rodit a bude to moj "hlavny zdroj prijmu". Dovtedy vsak budem musiet vykonavat aj inu cinnost napr. byt zamestnany. Znamena to, ze som automaticky diskalifikovany od NFP pre Mladeho Farmara? Dakujem. |
Re: Mlady Farmar 6.1
Základom úspechu v rámci podopatrenia 6.1, zameraného na podporu na začatie podnikania pre mladého poľnohospodára, je úspešné splnenie podnikateľského plánu, ktorý by mal vyústiť do stavu, že príjmy z poľnohospodárskej prvovýroby budú hlavným zdrojom príjmu tohto mladého poľnohospodára. Splnenie tejto podmienky bude dojednané individuálne s úspešným žiadateľom v Zmluve o poskytnutí nenávratného finančného príspevku, t.j. nie ste automaticky diskvalifikovaný v rámci predmetnej výzvy.
|
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 21:54. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..