AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Shr (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=4328)

Jozef Náčin 18-01-2016 19:50

Shr
 
Dobrý deň.
Chcem začať podnikať ako SHR, nemám vlastné pozemky ale rodičia majú, a by som chcel aj požiadať o dotáciu.
Potrebujem vytvoriť nájomné zmluvy na pozemky rodičov?
Chcel by som sa opýtať, pozemky s akou rozlohou je možné napísať do nájomnej zmluvy, že či je možné aj pozemky s menšou rozlohou ako 0,3ha?
Alebo iba do žiadosti o registráciu SHR iba rozlohu pôdy ktorú nám vyčlenilo družstvo, ako náhradnú pôdu, keďže všetky pozemky rodičov sú roztrúsené po celom katastri obce.

Odbor komunikácie 1 19-01-2016 10:23

Re: Shr
 
Dobrý deň,

postupové kroky nájdete na linku: http://www.mpsr.sk/index.php?navID=262&id=9611

S pozdravom

Odbor komunikácie a marketingu
MPRV SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 03:21.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..