AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   SHR -zamestnanie (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=4402)

zacinajucifarmar 10-03-2016 07:33

SHR -zamestnanie
 
Dobrý den prajem,
chcela by som sa este spytat ze ak osoba kt bude zakladať farmu je zamestnana a popri tom bude robit samostatne hospodariaceho rolnika je to tiez mozné? nevylucuje sa to? Môže osoba robit SHR a zároven byť zamestnaný aj inde?

Dakujem

Odbor komunikácie 1 10-03-2016 08:01

Re: SHR -zamestnanie
 
Dobrý deň,

hlavným zdrojom Vášho príjmu musí byť SHR a bližšie sa to špecifikuje pri uzatvorení zmluvy.

S pozdravom

Odbor komunikácie a marketingu
MPRV SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 21:48.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..