![]() |
SHR -zamestnanie
Dobrý den prajem,
chcela by som sa este spytat ze ak osoba kt bude zakladať farmu je zamestnana a popri tom bude robit samostatne hospodariaceho rolnika je to tiez mozné? nevylucuje sa to? Môže osoba robit SHR a zároven byť zamestnaný aj inde? Dakujem |
Re: SHR -zamestnanie
Dobrý deň,
hlavným zdrojom Vášho príjmu musí byť SHR a bližšie sa to špecifikuje pri uzatvorení zmluvy. S pozdravom Odbor komunikácie a marketingu MPRV SR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 21:48. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..