![]() |
server VUPOP
"Upozornenie k výkonu mapového portálu:
Vzhľadom na hardvérovú a softvérovú opotrebovanosť pôdneho portálu a preťaženosť kvôli vysokej návštevnosti zo strany užívateľov, dochádza k častým výpadkom mapových služieb. Pokiaľ je to možné, odporúčame používať mapový portál aj mimo pracovnej špičky 7-15 hod." zdroj:http://www.podnemapy.sk/default.aspx čo dodať ako každý rok..... Nebude konečne poskytnutá nejaká dotácia pre VUPOP, aby to už konečne normálne fungovalo ? |
Re: server VUPOP
Dobrý deň,
ďakujeme za podnetné upozornenie. S pozdravom Odbor komunikácie a marketingu MPRVSR |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 11:29. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..