![]() |
AgÁt Biely
Dobrý deň,
V extraviláne obce vlastním 10 árový pozemok ktorý sa viac rokov nevyužíva rastú na ňom len náletové dreviny Agát,divé čerešne ,orech a trávy.Otázka je či tam môžem vysadiť rychlorastuce sadenice Agáta bieleho alebo treba na to povolenie ? |
Re: AgÁt Biely
Dobrý deň,
ďakujeme Vám za dôveru, s ktorou ste sa na nás obrátili so svojím problémom. Odpoveď na Vašu otázku pripravujeme. Ďakujeme Vám za trpezlivosť. S pozdravom Odbor komunikácie Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR e-mail: [email protected] |
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 03:54. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..