AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Výpoveď z nájmu (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=4538)

oz.chovoviec 30-09-2016 15:25

Výpoveď z nájmu
 
Dobrý deň .Chcem sa opýtať , možem požiadať o dotácie na pôdu v máji v roku 2017 keď terajšiemu nájomcovi pôdy začne plynúť výpovedná lehota od 1.11. 2016 .

Odbor komunikácie 1 21-10-2016 07:33

Re: Výpoveď z nájmu
 
Podmienky poskytovania priamych podpôr sú uvedené v príslušných právnych predpisoch, informácie sú k dispozícii aj na webovej lokalite Pôdohospodárskej platobnej agentúry www.apa.sk v časti "Priame podpory". Taktiež dávame do pozornosti § 2 Nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 342/2014 Z. z.


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 23:15.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..