AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Funkčné obdobie riaditeľa v štátnych podnikoch. (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=4982)

vodnar 11-08-2020 15:56

Funkčné obdobie riaditeľa v štátnych podnikoch.
 
Dobrý deň. Neviem, či moju otázku smerujem správne práve na túto stránku, ale podnik v ktorom pracujem patrí práve do pôsobnosti Vášho ministerstva. Chcel by som sa opýtať, či existuje nejaký zákon, resp. usmernenie, v ktorom je zakotvené funkčné obdobie riaditeľov š.p., prípadne ako dlho môže jedna osoba riadiť š.p.? Viem totiž o tom, že takýto post zastáva v š.p. jedna osoba bez zmeny už cca 20 rokov a v iných š.p. sa riaditelia menia po cca 4 - 5 rokoch.


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 03:23.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..