AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Živočíšna výroba (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Predaj (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=915)

Stando 24-11-2005 10:10

Predaj
 
Prosím o radu. Uvažujem nad možnosťou v drobnochovateľských podmienkach podnikať s chovom, resp. predávať a ponúkať králičie mäso. Aký je postup ,resp. čo všetko na to potrebujem mať schválené, povolenia z úradov atď. Je to vôbec pre drobnochovateľa reálne ? oplatí sa to ?

Gabris 29-11-2005 07:48

Re: Predaj
 
Pozrite sa na stránku www.svssr.sk - su tam nasledujúce informácie:


Zoznamy prevádzkarní, činností, fariem a pod. sú vedené podľa zákona 488/2002 Z.z., podľa Nariadení vlády a nariadení Európskeho spoločenstva a Rady.
Usmernenia
  • Ohlásenie činnosti - produkty živočíšneho pôvodu určené na spotrebu ľuďmi. formát PDF
  • Postup pri schvaľovaní prevádzkarní, ktoré spracúvajú, balia alebo manipulujú s produktmi živočíšneho pôvodu na spotrebu ľuďmi a uvádzajú ich na trh formát PDF (5372/2004)


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 09:28.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..