![]() |
Predaj
Prosím o radu. Uvažujem nad možnosťou v drobnochovateľských podmienkach podnikať s chovom, resp. predávať a ponúkať králičie mäso. Aký je postup ,resp. čo všetko na to potrebujem mať schválené, povolenia z úradov atď. Je to vôbec pre drobnochovateľa reálne ? oplatí sa to ?
|
Re: Predaj
Pozrite sa na stránku www.svssr.sk - su tam nasledujúce informácie:
Zoznamy prevádzkarní, činností, fariem a pod. sú vedené podľa zákona 488/2002 Z.z., podľa Nariadení vlády a nariadení Európskeho spoločenstva a Rady. Usmernenia
|
| Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 09:28. |
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..