AgroFórum

AgroFórum (http://www.agroforum.sk/index.php)
-   Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) (http://www.agroforum.sk/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Veselé Vianoce (http://www.agroforum.sk/showthread.php?t=998)

Kol.PD Mengusovce 16-12-2002 13:15

Veselé Vianoce
 
Vážený a milý pán minister požnohospodárstva.
Prajeme Vám príjemné a veselé prežitie Vianoc.
Blahoželáme k úspechu,ktorý ste dosiahli v Kodani.
Verili sme Vám a Vy ste nás nesklamali,dúfame,že to bude tak aj naďalej.
Vežmi netrpezlivo sme očakávali výsledok rokovania z EÚ,čo sa týkalo požnohospodárstva,nakožko hospodárime vo vežmi ťažkých prírodných podmienkách / V.Tatry/.

Radi Vás u nás privítame.

V novom roku sa ozveme.

Zsolt Simon 19-12-2002 07:39

Re: Veselé Vianoce
 
Vážený kolektív PD Mengusovce,

ďakujem Vám za priania príjemných vianočných sviatkov. Myslím, že všetci požnohospodári na Slovensku môžu byť spokojní s predvianočnou nádielkou z Kodane.

Som presvedčený, že naši farmári, ktorí vedia a chcú podnikať, budú vedieť uspieť v podmienkach jednotného trhu EÚ. Už viackrát som deklaroval, že urobím všetko pre to, aby slovenskí požnohospodári boli konkurencieschopní predovšetkým s farmármi zo stredoeurópskeho regiónu.

Vyžiada si to, samozrejme, aj kus práce u požnohospodárov, ktorí si v priebehu budúceho roka musia zvykať na očakávané prostredie a naučiť sa pripravovať kvalitné projekty na čerpanie prostriedkov zo štrukturálnych fondov. Zo strany ministerstva pôdohospodárstva k tomu počas prvého polroka budúceho roka poskytneme čo najviac informácií.

Ďakujem za pozvanie, verím, že mi pracovné povinnosti umožnia navštíviť aj Váš región.

S pozdravom


Zsolt Simon,
minister pôdohospodárstva SR


Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 23:58.

Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..