AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Hľadaj v diskusiách
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Zobrazujem 1 až 1 z 1
Hľadanie trvalo 0.00 sekúnd.
Hľadaj: Príspevok poslal: ivanka
Fórum: Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 23-09-2007, 07:27
Reakcie: 1
Zobrazenia: 3,634
Zaslaný ivanka
Ochranny les

Dobry den. Ja by som sa Vas chcela opytat na temu ochrannych lesov. Totizto som vlastnikom lesa, z ktoreho vacsia cast je ochranny les. Mam ako vlastnik takeho lesa narok na nahradu ujmy z uzivania?...
Zobrazujem 1 až 1 z 1

 
Prejdi na

Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 09:00.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..