AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Hľadaj v diskusiách
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Zobrazujem 1 až 1 z 1
Hľadanie trvalo 0.00 sekúnd.
Hľadaj: Príspevok poslal: apbt.84
Fórum: Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 26-11-2009, 10:22
Reakcie: 1
Zobrazenia: 3,466
Zaslaný apbt.84
Vynatie pody

Dobry den,

zaujimalo by ma ktory zakon urcuje (a kde si ho mozem nastudovat) podmienky a kroky pri vynimani pody z podneho fondu za ucelom postavenia priemyselnej stavby (docasnej) a ako sa nasledne...
Zobrazujem 1 až 1 z 1

 
Prejdi na

Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 20:12.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..