AgroFórum
>
Hľadaj v diskusiách
Výsledky hladania
Prihlasovacie meno
Zapamätať si ma ?
Heslo
Registrácia
FAQ (otázky a odpovede)
Zoznam členov
Kalendár
Hľadaj
Dnešné príspevky
Označ fóra ako prečítané
Zobrazujem 1 až 2 z 2
Hľadanie trvalo
0.00
sekúnd.
Hľadaj:
Príspevok poslal:
ANNA 72
Fórum:
Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka
22-07-2013, 11:58
Reakcie:
4
Odkúpenie pôdy
Zobrazenia:
17,226
Zaslaný
ANNA 72
Re: Odkúpenie pôdy
Vďaka za odpoveď, nemala som "veľké oči", že sa s tým bude dať niečo urobiť. Hoci si myslím, že sa nájomcom rysuje dobrý biznis. Jasné, že je tam viacero majiteľov pôdy, všetkým ponúkli to isté a...
Fórum:
Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka
21-07-2013, 13:48
Reakcie:
4
Odkúpenie pôdy
Zobrazenia:
17,226
Zaslaný
ANNA 72
Odkúpenie pôdy
Pred 18 rokmi som zdedila po starých rodičoch pôdu. Časť pôdy patrila do areálu bývalého poľnohospod. družstva. Na pôde sa nachádzajú stavby a manipulačné plochy. Všetko užíva nájomca - spoločnosť,...
Zobrazujem 1 až 2 z 2
Prejdi na
Nastavenia
Privátne správy
Sledované príspevky
Kto je pripojený
Hľadaj v diskusiách
Domovská stránka fóra
Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum)
Fórum potravinovej bezpečnosti
Fórum pre bezpečnosť potravín a krmív
Fórum o využívaní poľhohospodárskej pôdy
Fórum o využívaní poľhohospodárskej pôdy
Pôdohospodárske fórum
Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka
Rastlinná výroba
Živočíšna výroba
Potravinárstvo
Lesníctvo a poľovníctvo
Európska únia
Stroje, zariadenia a stavby
Ekonomika a manažment
International forum
Iné
Technické problémy, námety, pripomienky
Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je
10:23
.
Kontaktujte nás
-
AgroFórum
-
Archív
-
Choď nahor
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006
Agroinštitút Nitra, š.p.
.