AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Hľadaj v diskusiách
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Zobrazujem 1 až 1 z 1
Hľadanie trvalo 0.00 sekúnd.
Hľadaj: Príspevok poslal: orava299
Fórum: Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 07-11-2013, 19:50
Reakcie: 1
Zobrazenia: 4,323
Zaslaný orava299
mam narok na vratenie?

Som vlastnik pody o vymere 3,3 ha ktoru bez najomnej zmluvy uziva PD som podielnik ucasti 2/7 a druzstvo mi ju nechce dat 'ziadost tam je uz 3roky'mam sa obratit na sud? Ved chcem len svoje
Zobrazujem 1 až 1 z 1

 
Prejdi na

Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 05:51.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..