AgroFórum
>
Hľadaj v diskusiách
Výsledky hladania
Prihlasovacie meno
Zapamätať si ma ?
Heslo
Registrácia
FAQ (otázky a odpovede)
Zoznam členov
Kalendár
Hľadaj
Dnešné príspevky
Označ fóra ako prečítané
Zobrazujem 1 až 1 z 1
Hľadanie trvalo
0.00
sekúnd.
Hľadaj:
Príspevok poslal:
orava299
Fórum:
Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum)
07-11-2013, 19:50
Reakcie:
1
mam narok na vratenie?
Zobrazenia:
4,323
Zaslaný
orava299
mam narok na vratenie?
Som vlastnik pody o vymere 3,3 ha ktoru bez najomnej zmluvy uziva PD som podielnik ucasti 2/7 a druzstvo mi ju nechce dat 'ziadost tam je uz 3roky'mam sa obratit na sud? Ved chcem len svoje
Zobrazujem 1 až 1 z 1
Prejdi na
Nastavenia
Privátne správy
Sledované príspevky
Kto je pripojený
Hľadaj v diskusiách
Domovská stránka fóra
Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum)
Fórum potravinovej bezpečnosti
Fórum pre bezpečnosť potravín a krmív
Fórum o využívaní poľhohospodárskej pôdy
Fórum o využívaní poľhohospodárskej pôdy
Pôdohospodárske fórum
Poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka
Rastlinná výroba
Živočíšna výroba
Potravinárstvo
Lesníctvo a poľovníctvo
Európska únia
Stroje, zariadenia a stavby
Ekonomika a manažment
International forum
Iné
Technické problémy, námety, pripomienky
Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je
05:51
.
Kontaktujte nás
-
AgroFórum
-
Archív
-
Choď nahor
Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006
Agroinštitút Nitra, š.p.
.