AgroFórum  

Naspäť   AgroFórum > Hľadaj v diskusiách
Registrácia FAQ (otázky a odpovede) Zoznam členov Kalendár Hľadaj Dnešné príspevky Označ fóra ako prečítané

Zobrazujem 1 až 1 z 1
Hľadanie trvalo 0.00 sekúnd.
Hľadaj: Príspevok poslal: arbaitman
Fórum: Fórum ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (moderované fórum) 11-01-2015, 21:30
Reakcie: 1
Zobrazenia: 5,983
Zaslaný arbaitman
Pestovanie tabaku

Dobrý deň , chcel by som sa Vás opýtať čo musí biť splnené alebo či by bolo legálne pestovať tabak vo veľkom množstve teda na podnikatelské účely .
Ďakujem .
Zobrazujem 1 až 1 z 1

 
Prejdi na

Všetky časové údaje sú vo "svetovom čase" +1 hodiny. Teraz je 00:31.


Fórum používa : vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2006 Agroinštitút Nitra, š.p..