Téma
:
privatizácia Agrokomplexu a Agroinštitútu v Nitre
View Single Post
23-12-2005, 08:47
#
2
mariana
člen
Registrovaný od: Dec 2005
Príspevky: 1
Re: privatizácia Agrokomplexu a Agroinštitútu v Nitre
Objasnenie otázky v závere príspevku by iste zaujímalo minimálne poľnohospodársku verejnosť.
mariana
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena
Sponzorované odkazy