Re: Komunikujte s ministrom!
Vážený pán minister.
Blahoželám Vám k vymenovaniu za ministra požnohospodárstva. Prajem Vám do ďalšej práce veža úspechov a v osobnom živote hlavne veža zdravia.
Prosím Vás o informáciu ohžadom výberu pracovníkov pre Váš rezort, ktorí by mali pôsobiť v budúcnosti ako euroúradníci. Podža informácií v Slovenskom rozhlase je potrebné, aby záujemcovia o tieto posty podali žiadosti do 15.12.2002. Keďže som informáciu v rozhlase nezachytila úplne, prosím o ňu Vás, ako najkompetentnejšieho človeka. Zaujíma ma predovšetkým : na aké posty sa budú robiť hromadné výbery, čo musí obsahovať žiadosť, aké podmienky musia spžňať záujemcovia a podobne.
Za čas venovaný môjmu listu Vám vopred ďakujem.
S úctou
Ing. Anna Gregorová
|