Re: Kríza v odbyte ošípaných
Vážený Pán Minister!
Dňa 30.11.2002 ste sa zúčastnili na občianskom fóre v Dolnom štáli. Velmi ste sa ponáhlali, preto na naše otázky ktoré sme Vám položili ste odpovedali stým, že odpovede nájdeme na tejto internetovej stránke. Prečítali sme všetky Vaše odpovede na tému odbytu jatočných ošípaných. Smutne sme museli konštatovať, že vela ste "hovorili a nič ste nepovedali!".
Ked tolko urobíte aj vo veci spomenutej dotácií (DAN-AGRAR-SLOVAKIA) tak to znamená,že nič stým nebudete robiť.
Totiž to že nám vysvetlíte že kvôli ktorým zákonom resp. nariadeniám dostane naše polnohospodárstvo do uplného krachu, velmi nám nepomôže. Ked Vy ako minister vo vašom rezorte len tolko viete urobiť, stalo by na rozmíšlanie opustit toto kreslo a odovzdat takému odborníkovi ktorý by vedel nájsť nejaké riešenie z tejto situácií.
V miestnosti pred ludom Ste slúbili budúcému starostovi Dolného Štálu, že pomôžete mu vyriešiť problémi ludí tohoto regiónu. Verte tomu že najvätším problémom obyvatelov dediny momentálne ani nie tie nasledujúce vožby do samospráv, ale zbavenie svojích hospodárskych zvierat zo svojích dvorov, a aspoň za korektnú cenu.
Ked v tomto viete pomôct tak Vám ludia celého regiónu budú velmi vdační.
S pozdravom
Imrich Tarcsi 0905 601 170
Beke Alexander Dolný Štál
|