View Single Post
Starý 07-01-2003, 13:09   #1
Eva Petričková
 
Príspevky: n/a
Počiatočné NOVÝ ROK 2003


Vážený pán minister,

V Novom roku 2003 Vám želáme veža úspechov vo Vašej práci, dobré zdravie a dovožte v mene nášho Združenia poďakovať Vám za novú a dobrú formu spolupráce so samospávnymi organizáciami zastupujúcich rožníkov.


Pavol Bottka
Združenie vlastníkov pôdy a
agropodnikatežov Slovenska
  Odpovedať s citovaním