NOVÝ ROK 2003
Vážený pán minister,
V Novom roku 2003 Vám želáme veža úspechov vo Vašej práci, dobré zdravie a dovožte v mene nášho Združenia poďakovať Vám za novú a dobrú formu spolupráce so samospávnymi organizáciami zastupujúcich rožníkov.
Pavol Bottka
Združenie vlastníkov pôdy a
agropodnikatežov Slovenska
|