Re: NOVÝ ROK 2003
Vážený pán Bottka,
ďakujem Vám za priaznivé novoročné želania. Dovožte, aby som aj touto formou poprial veža zdravia, chuti do práce a dobrých výsledkov všetkým agropodnikatežom.
Verím, že dobrá spolupráca s organizáciami, ktoré zastupujú našich rožníkov, prispeje k čo najoptimálnejšej príprave agropodnikatežov na nové podmienky, ktoré budú ovplyvňovať ich prácu v poslednom predsvtupovom roku do Európskej únie.
S pozdravom
Zsolt Simon,
minister pôdohospodárstva SR
|