View Single Post
Starý 14-01-2003, 11:57   #2
Zsolt Simon
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: NOVÝ ROK 2003

Vážený pán Bottka,

ďakujem Vám za priaznivé novoročné želania. Dovožte, aby som aj touto formou poprial veža zdravia, chuti do práce a dobrých výsledkov všetkým agropodnikatežom.

Verím, že dobrá spolupráca s organizáciami, ktoré zastupujú našich rožníkov, prispeje k čo najoptimálnejšej príprave agropodnikatežov na nové podmienky, ktoré budú ovplyvňovať ich prácu v poslednom predsvtupovom roku do Európskej únie.

S pozdravom

Zsolt Simon,
minister pôdohospodárstva SR
  Odpovedať s citovaním