Re: Otázka k seminárom o vstupe do EU
Vážený pán Hečko,
semináre sú určené pre širokú požnohospodársku pospolitosť a aktívne sa na nich môže zúčastniť, každý kto má o danú problematiku záujem. Pozvánkou je vlastne zverejnenie programu a miesta konania na internetovej stránke MP SR.
S pozdravom
Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva
|