View Single Post
Starý 19-02-2003, 07:27   #2
Zsolt Simon
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: Otázka k seminárom o vstupe do EU


Vážený pán Hečko,

semináre sú určené pre širokú požnohospodársku pospolitosť a aktívne sa na nich môže zúčastniť, každý kto má o danú problematiku záujem. Pozvánkou je vlastne zverejnenie programu a miesta konania na internetovej stránke MP SR.

S pozdravom
Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva
  Odpovedať s citovaním