Včely
Pán Minister.
Chcel by som vediet prečo nemožem zohnat nejaké informácie aj ohladom chovu včiel resp. noriem EÚ pre včelárov a nedajú sa ziskat nejake financie, aby som sa mohol skorej stat komerčným včelárom. Napr. v zalozenim majetku aj ked nemam dostatočný príjem financií. Viete mi dačo poradit?
|