View Single Post
Starý 05-06-2003, 07:54   #2
Zsolt Simon
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: V ŠPÚ je to tak


Vážený pán Štubňa,

pozorne som si prečítal podrobný opis situácie v ŠPU a kladne hodnotím vašu otvorenosť a priamosť s akou ste sa postavili , z vášho hžadiska, za správnu vec. Rozsiahlosť vášho listu, množstvo uvádzaných skutočností a ich prešetrenie si však vyžiada určitý časový rámec.

S úctou

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR
  Odpovedať s citovaním