Re: V ŠPÚ je to tak
Vážený pán Štubňa,
pozorne som si prečítal podrobný opis situácie v ŠPU a kladne hodnotím vašu otvorenosť a priamosť s akou ste sa postavili , z vášho hžadiska, za správnu vec. Rozsiahlosť vášho listu, množstvo uvádzaných skutočností a ich prešetrenie si však vyžiada určitý časový rámec.
S úctou
Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR
|