View Single Post
Starý 19-09-2003, 12:17   #5
ami
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: V ŠPÚ je to tak

Pozorne som si prečítala príspevok p. Ing. Štubňu, ako aj reakcie, ktoré na tento príspevok do dnešného dňa prišli. Žiaž nič konkrétne, čo by situáciu v ŠPÚ riešilo, alebo nedozvedeli sme sa nič, ako sa situácia vyriešila. Držím palce Ing. Štubňovi, ale aj ministrovi, ak dokáže z tak obsiahleho materiálu, ktorý Ing. Štubňa poskytol, vydolovať pravdu a spravodlivé riešenie.
ami
  Odpovedať s citovaním