Re: V ŠPÚ je to tak
Pozorne som si prečítala príspevok p. Ing. Štubňu, ako aj reakcie, ktoré na tento príspevok do dnešného dňa prišli. Žiaž nič konkrétne, čo by situáciu v ŠPÚ riešilo, alebo nedozvedeli sme sa nič, ako sa situácia vyriešila. Držím palce Ing. Štubňovi, ale aj ministrovi, ak dokáže z tak obsiahleho materiálu, ktorý Ing. Štubňa poskytol, vydolovať pravdu a spravodlivé riešenie.
ami
|