Téma
:
V ŠPÚ je to tak
View Single Post
20-09-2003, 09:59
#
7
igor
Príspevky: n/a
Re: V ŠPÚ je to tak
drzim palce-ale je to tiez len omrvinka vvo velkom mnozstve!!!!
ale z niekade treba zacat!
dovidenia-igor
igor