View Single Post
Starý 20-09-2003, 09:59   #7
igor
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: V ŠPÚ je to tak

drzim palce-ale je to tiez len omrvinka vvo velkom mnozstve!!!!
ale z niekade treba zacat!
dovidenia-igor
  Odpovedať s citovaním