Téma: sucho 2003
View Single Post
Starý 01-12-2003, 21:12   #3
ing. gulik jozef
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: sucho 2003


Vazeny pan minister,
prosim o informaciu, kedy budu vyplatene dotacie na sucho? Zaroven by som bol rad, keby ste ich zverejnili, aby bol prehlad o ich poskytnuti. Ak nam patria, tak sa nemusime za zverejnenie hambit, nech si moze kazdy preverit, co sme dostali za odskodnenie, aj pan minister Zajac, ktorý nás polnohospodarov ma" vo velkej láske a v priazni ."
Dakujem a prajem vela uspechov v rieseni splnenia podmienok pre vstup do EU, aby ich v masokomunikacnych prostriedkoch stale neomielali a tym nas davali do polochy najneschopnejsich pred verejnostou, národom SR.
S pozdravom
Ing.Jozef Gulik
konatel spoloc.Polnochov,s.r.o.
  Odpovedať s citovaním