Re: klam
Súhlasím, trh s ošípanými je zle riadený a intervencia by sa nemala robiť na spracovanie, ale na vývoz, lebo inak skončí vo vreckách spracovatežov. Ich ekonomika je naozaj v zisku, zatiaž čo chovatelia sú stratoví. A k tomu hádam netreba nič dodávať. Asi bude najlepšie, keď chovatelia prestanú na Slovensku ošípané chovať a spracovatelia si ich budú dovážať. Len som zvedavý, či tak lacno, ako ich nakupujú od nás!
|