Téma
:
platby na prepelice
View Single Post
16-01-2004, 08:41
#
2
Zsolt Simon
Príspevky: n/a
Re: platby na prepelice
Vážený pán Čačala,
chov japonských prepelíc nie je zaradený do titulov, na ktoré sa budú od roku 2004 priznávať platby alebo dotácie.
S úctou
Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR
Zsolt Simon