View Single Post
Starý 16-01-2004, 08:41   #2
Zsolt Simon
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: platby na prepelice


Vážený pán Čačala,
chov japonských prepelíc nie je zaradený do titulov, na ktoré sa budú od roku 2004 priznávať platby alebo dotácie.

S úctou

Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR
  Odpovedať s citovaním