Re: klam
Vážený pán minister,
skúste mi prosím vysvetliť ako dokáže požnohospodár v EU vyrobiť kg ošípanej tak, aby cena 35.- Sk zahŕňala aj primeraný zisk. A to nehovorím o ďalších komoditách produkovaných v požnohospodárstve.
No a tiež mi skúste vysvetliť, prečo je požnohospodárstvo na hunte, keď je jednoduché riešenie. Stačí rozdať všetkým požnohospodárom rovnaké kalkulačky ako máte vy a poradiť u ktorého učiteža matematiky na ktorej základne škole si majú doštudovať to, čo naučil Vás.
|