KMO
Vážený pán Minister.
Vežmi ma zaujíma, dokedy ešte budete chovatežom v prievidzskom regióne poškodeným výskytom KMO preťahovať popod nos medový motúz plný sžubov o odškodnení. O odškodnení sa hovorí pomaly už tri mesiace, ale "skutek utek".
Čakáte, kým všetci poškodení chovatelia padnú na kolená a tajne dúfate, že už neobnovia chovy?
Možno keby sme všetci hromadne vstúpili do Maďarskej koalície, peniaze by sme mali na účtoch už na druhý deň. Igen?
|