Téma: KMO
View Single Post
Starý 09-03-2004, 19:29   #1
poškodený
 
Príspevky: n/a
Počiatočné KMO

Vážený pán Minister.

Vežmi ma zaujíma, dokedy ešte budete chovatežom v prievidzskom regióne poškodeným výskytom KMO preťahovať popod nos medový motúz plný sžubov o odškodnení. O odškodnení sa hovorí pomaly už tri mesiace, ale "skutek utek".
Čakáte, kým všetci poškodení chovatelia padnú na kolená a tajne dúfate, že už neobnovia chovy?
Možno keby sme všetci hromadne vstúpili do Maďarskej koalície, peniaze by sme mali na účtoch už na druhý deň. Igen?
  Odpovedať s citovaním