Téma: klam
View Single Post
Starý 19-03-2004, 09:37   #7
Zsolt Simon
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: klam

Vážený pán Sninský,

z Vášho príspevku mi nie je celkom jasné, aké informácie odo mňa požadujete. Fórum ministra sme vytvorili pre vecnú diskusiu k otázkam týkajúcich sa problematiky agropotravinárskeho odvetia. Preto Vás prosím, formulujte svoje otázky jasne, aby som Vám mohol poskytnúť čo najpresnejšiu odpoveď.
Čo sa týka problematiky v sektore ošípaných, odporúčam Vám si prečítať si odpoveď na príspevok Ing. Grajciara.

S pozdravom
Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva
  Odpovedať s citovaním