Re: klam
Vážený pán Sninský,
z Vášho príspevku mi nie je celkom jasné, aké informácie odo mňa požadujete. Fórum ministra sme vytvorili pre vecnú diskusiu k otázkam týkajúcich sa problematiky agropotravinárskeho odvetia. Preto Vás prosím, formulujte svoje otázky jasne, aby som Vám mohol poskytnúť čo najpresnejšiu odpoveď.
Čo sa týka problematiky v sektore ošípaných, odporúčam Vám si prečítať si odpoveď na príspevok Ing. Grajciara.
S pozdravom
Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva
|