View Single Post
Starý 25-03-2004, 22:54   #3
Ing. Hečko
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: Nezverejnené príspevky do fóra ministra

Bez problémov súhlasím s názorom Ing. Libiaka, ale takisto súhlasím s reakciou p. Gombitu . Skúste to skžbiť nejako dohromady. A myslím, že sa trochu posunieme dopredu.
  Odpovedať s citovaním