Téma
:
Nezverejnené príspevky do fóra ministra
View Single Post
25-03-2004, 22:54
#
3
Ing. Hečko
Príspevky: n/a
Re: Nezverejnené príspevky do fóra ministra
Bez problémov súhlasím s názorom Ing. Libiaka, ale takisto súhlasím s reakciou p. Gombitu . Skúste to skžbiť nejako dohromady. A myslím, že sa trochu posunieme dopredu.
Ing. Hečko