Re: Komu vyhovuje koniec chovu koní na Slovensku
Niekožkokrát denne chodím na toto fórum, či už sa neobjavila odpoveď na tento príspevok alebo na príspevok od p. Peťkovej.
Sú v nich naozaj závažné otázky a takto, ponechané bez odpovede to pôsobí, akoby boli chovatelia koní a ich problémy žuďom z ministerstva úplne žahostajní.
|