View Single Post
Starý 02-04-2004, 11:10   #2
Eva Marková
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: Komu vyhovuje koniec chovu koní na Slovensku

Niekožkokrát denne chodím na toto fórum, či už sa neobjavila odpoveď na tento príspevok alebo na príspevok od p. Peťkovej.
Sú v nich naozaj závažné otázky a takto, ponechané bez odpovede to pôsobí, akoby boli chovatelia koní a ich problémy žuďom z ministerstva úplne žahostajní.
  Odpovedať s citovaním