ako dalej ?
Pán minister velmi by ma zaujímalo s akou pdporou môžem počítať /zhruba/ v tomto roku okrem jednotnej platby na plochu ,keď pôda ktorú obhospodarujem patrila v minulosti do druhej cenovej skupiny v zmysle ocenenia VÚEP.Bol by som Vám Veťmi povdačný keby ste na moju otázku odpovedali ,pretože medzi nami ovčiarmi kolujú rôzne chýry o vežkosti podpory na znevýhodnené oblasti . Bohužiaž v minulom období toto všetko bolo len o prežití a bolo by dobre keby sme konečne vedeli na čom sme.
V minulom referende o vstupe Slovenska do EU som hlasoval za , ale mám pocit žesa zopakovala stará známa pesnička , keď vtáčka lepajú pekne mu spievajú. Vežmi chcem veriť tomu ,že únia chce aby tý čo robia aj robia žili a nie živorili ako to bolo doteraz.
Golian SHR
|