View Single Post
Starý 03-04-2004, 16:54   #1
jozef
 
Príspevky: n/a
Počiatočné ziadost o radu

dobry den som vlastnikom 1,5 Ha ktore ma v prenajme družstvo mame 1 kravu a vjednej relacii na STV 1 som videl ze EU prispieva na eurofondami na dobytok som zo Starej Lubovny a zaujimalo bi ma kde mi to treba ist abi som si takuto ziadost zadovazil. Poradte mi prosim Dakujem [email protected]
  Odpovedať s citovaním