dobry den som vlastnikom 1,5 Ha ktore ma v prenajme družstvo mame 1 kravu a vjednej relacii na STV 1 som videl ze EU prispieva na eurofondami na dobytok som zo Starej Lubovny a zaujimalo bi ma kde mi to treba ist abi som si takuto ziadost zadovazil. Poradte mi prosim Dakujem
[email protected]