otázka
dobry deň
chcem sa opýtať ako sa bude vyvíjať nejaká podpora chovu oviec po vstupe do EÚ?
mam nejaké kusy bahníc,o podmienkach pre podporu do 10.2 viem a poznám
chcem sa spýtať či sa niečo zmení po vstupe do EÚ,a chcem sa opýtať či bude treba aj plemeného barana?(dúfam že nie)
ďakujem za odpoveď
igor stašák
|