Téma: otázka
View Single Post
Starý 22-04-2004, 11:07   #2
Zsolt Simon
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Re: otázka

Vážený pán ,

v tomto roku bola poskytnutá podpora na chov bahníc vo výške 500 Sk/kus podža Výnosu MP SR z 19. januára 2004 č. 152/2004-100 (r.2003 650Sk/kus). Možná podpora na chov plemenných oviec je zahrnutá vo Výnose MP SR o podrobnostiach o poskytovaní podpory v oblasti požnohospodárstva, potravinárstva a lesného hospodárstva, z 13. apríla 2004 č. 806/2004-100, ktorý je zverejnený na našej internetovej stránke www.mpsr.sk. Na pripúšťanie plemenných bahníc a jariek je však potrebné vlastniť plemenného barana, čo vyplýva zo zákona o šžachtení a plemenitbe.




S pozdravom
Zsolt Simon
minister pôdohospodárstva SR
  Odpovedať s citovaním