Téma: Nakup pody
View Single Post
Starý 04-10-2004, 15:49   #1
ing Norbert Kelo
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Nakup pody

Vazeny pan minister! Pred rokom som sa pytal cez FORUM MINISTRA,ci sa neuvazuje s poskytovanim dlhodobych uverov na nakup pôdy.Vasa odpoved znela, ze sa to bude riesit v zakone o NAJME Pôdy,co sa nestalo. Uvazuje teda rezort o takejto forme pomoci?V pomerne tazkej ekonomickej situacii by slovenskym polnohospodarom pomohlo nadobudnut zakladny vyrobny prostriedok-podu,a tym sa stat konkurencieschopnym partnerom pre zahranicnych rolnikov. S uctou ingNorbert Kelo
  Odpovedať s citovaním