View Single Post
Starý 20-12-2004, 11:09   #1
Ing. Važová Zlatica
 
Príspevky: n/a
Počiatočné Zdaňovanie dotácii

Vážený pán minister,
neuvažujete v budúcnosti iniciovať prijatie novely zákona o dani z príjmov
a to v súvislosti s oslobodením dotácií zo ŠR SR a z prostiedkov EÚ resp.
o zníženie základu dane ? / Priame platby, SOP, Sapard /
Myslím si, že je nespravodlivé, že na jednej strane požnohospodári dosta-
nú prostriedky z EÚ a ŠR SR / dotácie / a strane druhej si z nich štát vezme
späť /19 % / vo forme dane z príjmov PO.
Nemyslíte, že by aj únia žasla nad tým, že SR - štát berie 19 % do štátnej kasy z toho čo únia dáva požnohospodárom ?
  Odpovedať s citovaním