Dot8cie pre požovníctvo
Váený pán minister!
Chcem sa opýta, či je moné na Slovensku čerpa dotácie pre požovníctvo (výstavba umelých nôr, výsadba políčok...) podobne ako to je v Čechách. Myslím, a určite so mnou budete súhlasi, e tento spôsob pomoci tátu by slovenskému požovníctvu vežmi pomohol.
Ďakujem a ostávam s pozdravom!
|