View Single Post
Starý 17-01-2006, 10:11   #1
Ján Fiflík
 
Príspevky: n/a
Počiatočné žiadosť o informáciu

Pán minister, v poslednom období sa prial zákon o zákaze spaľovania lesného odpadu. Máme záujem o zakúpení štiepkovačov za účelom likvidácií lesného odpadu po výrube gulatiny. Aké sú možné dotácie na zakúpenie štiepkovačov a aké su dotácie na samotné čistenie lesa štiepkovačmi. Predpokladám ďaleko vyššie náklady na tzv. výrobu štiepky, ako zisk z ích predaja. A lesy je nutné, od odpadu vzniknuté po výrube stromov, vyčistiť na základe patričných zákonov. Ako postupovať? nemáme bližší a presnejší zdroj informácií ako ste práve Vy pán minister.
S pozdravom

Ján Fiflík.
  Odpovedať s citovaním