bez reakce, bez odpovědí
Dobrý den, před časem jsem se na těchto místech svěřila se svým problémem. Hned ze začátku jsem zmínila, že se možná nejedná přímo o dotaz na pana ministra, nicméně nepochybuji o tom, že je osobně zodpovídá a tak si myslím, že by mohla na každý příspěvek být alespoň nějaká odpověď. Byť v tom duchu, že ministerstvo není kompetentní apod. Ale takových příspěvků (bez jakékoliv odpovědi či reakce) jsem zde viděla více a tak je to asi běžná praxe. Proč potom takové forum zakládat? I přesto bych byla za radu vděčná.
|