View Single Post
Starý 12-09-2006, 07:35   #2
Miroslav Jureňa
minister pôdohospodárstva
 
Registrovaný od: Jul 2006
Príspevky: 65
Počiatočné Re: Chov ošípaných v obytnej zóne

Vážený pán Chovanec,

podmienky chovu ošípaných sú ustanovené nariadením vlády SR č.735/2003, netýkajú sa však podmienok skladovania maštaľného hnoja. Chov zvierat v intraviláne ustanovujú všeobecné nariadenia obcí a miest SR. K danej problematike Vám odporúčam kontaktovať zástupcov príslušnej obce, resp. okresného hygienika.


S pozdravom


Miroslav Jureňa
minister pôdohospodárstva SR
Miroslav Jureňa je offline   Odpovedať s citovaním