View Single Post
Starý 21-03-2007, 21:36   #1
vancik
člen
 
Registrovaný od: Mar 2007
Príspevky: 1
Počiatočné vyporiadanie zahradok

Vazeny pan minister,

nasa zahradkova osada je v konani podla zakona c. 64/1997 Z.z. ktore sme podali na Okresny urad v r. 2002. V roku 1999 sme vsak s niektorymi vlastnikmi niektorych parciel uzavreli najomnu zmluvu so spatnou platnostou od r.1991 a dohodli v nej aj vysku najomneho. Tato zmluva bola potom este predlzena do r. 2004. Prosim Vas, je uzavretie tejto zmluvy prekazkou v konani podla zakona 64/1997 Z.z.? Dakujem

S uctou

Osada c. 1, Lipany
vancik je offline   Odpovedať s citovaním