View Single Post
Starý 03-05-2007, 11:14   #2
Stahovac
člen
 
Registrovaný od: May 2007
Príspevky: 2
Počiatočné Re: dotacie na podu, ak sa stanem vlastnikom az po 15.maji

Citát:
Pôvodne zaslal Zuzana P.
Dobry den,

neviete mi niekto poradit? kupujeme ornu podu a TTP a problem je v tom, ze pravdepodobne do 14.maja (ci do kedy je presne termin na ziadost o dotacie), asi nestihneme byt zapisany ako vlastnici na katastri. Neradi by sme o dotacie prisli, ale neviem ako v tomto pripade postupovat. Ma o dotacie poziadat sucasny vlastnik? Je mozne, ze by po prevode vlastnickych prav boli vyplatene dotacie ako uzivatelom potom nam?

Dakujem za odpoved

Byť zapísaný na liste vlastníctva ako vlastník nie je podmienkou žiadosti o dotácie. Rozhodujúce je užívacie právo - kto danú nehnuteľnosti užíva a obhospodaruje. Nie je tak potrebné čakať, kým bude vydané rozhodnutie o zapise vlastníckeho práva do katastra a kľudne je možné podať žiadosť už dnes.
Stahovac je offline   Odpovedať s citovaním
Sponzorované odkazy