Téma
:
LesnÉ PozemkovÉ Združenie
View Single Post
06-05-2007, 16:57
#
1
medved
člen
Registrovaný od: May 2007
Príspevky: 5
LesnÉ PozemkovÉ Združenie
Nevstúpil som do členstva pozemkového združenia. Som majiteľom lesa, ktorý mi toto združenie vyrúbalo. Nemám ani les a ani peniaze z ťažby. Na koho sa mám obrátiť? Združenie ma odmieta, lebo nie som jeho členom.
medved
Zobraz profil
Pošli privátnu správu
Nájdi ďalšie príspevky od člena