View Single Post
Starý 06-05-2007, 16:57   #1
medved
člen
 
Registrovaný od: May 2007
Príspevky: 5
Počiatočné LesnÉ PozemkovÉ Združenie

Nevstúpil som do členstva pozemkového združenia. Som majiteľom lesa, ktorý mi toto združenie vyrúbalo. Nemám ani les a ani peniaze z ťažby. Na koho sa mám obrátiť? Združenie ma odmieta, lebo nie som jeho členom.
medved je offline   Odpovedať s citovaním